Rok 2019:

17. 2.   10:30   O kouzelném semínku - Soběslav, kulturní dům

19. 2.   10:00   O kouzelném semínku - Ostrava-Hrabůvka, K-Trio

19. 2.   15:30   O kouzelném semínku - Klimkovice, lázně, dětská léčebna

22. 2.   10:00   Koncert písní z filmů, divadel a muzikálů - DS Tovačov

22. 2.   14:00   Koncert písní z filmů, divadel a muzikálů - DS Prostějov

  6. 3.   10:00   Zlatá léta šedesátá - ADP Sanco Prostějov

  7. 3.     9:30   Zlatá léta šedesátá - DS Český Těšín

  7. 3.   19:00   ON má jinou - Klimkovice, lázně, společenský sál budovy A

  8. 3.   10:00   Koncert písní z filmů, divadel a muzikálů - Hlučín, Domov pod Vinnou horou

15. 3.   13:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Zámek Dolní Životice

22. 3.   19:00   Zlatá léta šedesátá - Janské Lázně, Janský dvůr

24. 3.   15:00   Z pohádky do pohádky - Soběslav, kulturní dům

28. 3.     9:30   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Český Těšín, SD POHODA

28. 3.   14:00   Zlatá léta šedesátá - DS Radkova Lhota

  3. 4.   10:00   Z pohádky do pohádky - Petřvald, Kulturní dům

18. 4.     9:00   Zlatá léta šedesátá - Frýdek - Místek, DZR Beskyd

18. 4.   14:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - DS Jesenec

21. 4.   15:00   Z pohádky do pohádky - Klimkovice, kolonáda lázní

22. 4.   15:00   O kouzelném semínku - Ostrava, Porubský zámek

26. 4.   10:00   Písničky z filmů, divadel a muzikálů - DS Štíty

  6. 5.     9:30   Zlatá léta šedesátá - DS Frýdek - Místek

  7. 5.    16:00   Vrať se! - Klub ART Opava, Majáles SU Opava

  9. 5.   10:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Kroměříž, Domov Barborka

  9. 5.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Kroměříž, DPS U kašny

10. 5.     9:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - DS Červenka u Litovle

10. 5.   13:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - DS Litovel

10. 5.   17:00   Zlatá léta šedesátá - Ostrava - Hrabůvka, Komorní klub

11. 5.   10:00   Z pohádky do pohádky - Ostrava, Slezskoostravský hrad, Freedom fest Ostrava

14. 5.   16:00   O kouzelném semínku - Petřvald, kulturní dům

22. 5.     9:00   O kouzelném semínku - Klimkovice, kino Panorama

22. 5.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Třinec, DS Sosna

23. 5.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Ostrava - Vítkovice, Domov Magnolie

23. 5.   19:00   Zlatá léta šedesátá - Klimkovice, lázně, společenský sál budovy A

24. 5.     9:30   Zlatá léta šedesátá - DS Havířov

31. 5.   16:00   Z pohádky do pohádky - Vejprty, kulturní dům

  2. 6.   16:00   Z pohádky do pohádky - Holešov, Zámecká zahrada

  5. 6.     9:30   O Terezce a Matějovi - Neratovice, společenský dům

  6. 6.   17:30   Zlatá léta šedesátá - Ostrava-Bartovice, Společenký dům

12. 6.     9:00   Z pohádky do pohádky - Hlučín, Divadlo v cirkuse

14. 6.   18:00   Divadelní dílny - Nový Jičín, lesní divadlo

15. 6.   10:00   Divadelní dílny - Nový Jičín, lesní divadlo

21. 6.   10:00   Z pohádky do pohádky - Ostrava-Bartovice, Společenský dům

21. 6.   17:00   Písně z divadelního jeviště - Ostrava - Hrabůvka, Komorní klub

26. 6.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Hlučín, DS Pod Vinnou Horou

27. 6.   15:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Město Albrechtice, Dům dobré vůle Žáry

19. 7.   17:00   Z pohádky do pohádky - Lipník nad Bečvou, slavnosti

28. 7.   10:00   O kouzelném semínku - Jeseník, zahrada IC

30. 7.   15:00   Zlatá léta šedesátá - Frýdlant nad Ostravicí, Středisko soc. služeb

  4. 8.   14:00   O kouzelném semínku - Havířov, KD Radost

  5. 8.   10:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Krnov, Harmonie

  6. 8.     9:30   Koncert písní z divadel, filmů a muzikálů - Hrubá Voda, DS

14. 8.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Jesenec, DS

31. 8.   15:30   Z pohádky do pohádky - Letovice, Ahoj léto!, Areál městského koupaliště

  7. 9.   14:00   Z pohádky do pohádky - Blovice, městské slavnosti

12. 9.   14:30   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Darkov, Zahradní slavnost

21. 9.   15:00   Zlatá léta šedesátá - Hodonín, lázně, Vinobraní

  2. 11.  10:00  O kouzelném semínku - Nová Bystřice, KD Koruna

13. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

14. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

15. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

16. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

17. 11.  19:00   Koncert Jiřího Zonygy - Janské Lázně, Kolonáda

30. 11.   10:00   Vánoční koncert - Dolní Lhota, náměstí

  5. 12.  14:30   Vánoční koncert - Tršice, Sokolovna

11. 12.  18:00   Česko zpívá koledy - vánoční koncert - Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí

12. 12.   15:00   Vánoční koncert - Třinec, DS Sosna